Vaše najčastejšie otázky

Ak mám otázku ohľadom knihy, ako vás môžem kontaktovať?

Na akékoľvek otázky vám radi odpovieme. Môžete nám napísať do formulára umiestneného na tejto stránke dole.

Koľko má kniha strán?

Kniha má 220 strán.

Ako často mám trénovať?

Odporúčame začať jednou lekciou denne. Zo začiatku vám realizácia každej lekcie zaberie viac času, niekomu aj 30 min. Nemá zmysel nad cvičeniami tráviť každý deň hodiny času. Zo skúsenosti vieme, že ak sa začne príliš intenzívnym kurzom (3-4 lekcie denne), väčšina ľudí dlho nevydrží (podobne ako s diétami, novoročnými predsavzatiami a pod). Je výhodnejšie začať rozumne a motiváciu k zlepšeniu hneď nevyčerpať.

Za ako dlho pocítim zlepšenie?

Je to veľmi individuálne a budeme radi, keď nám svoju skúsenosť napíšete. Určité zlepšenie (krátkodobé) môžete pozorovať už po prvej dôkladne vykonanej lekcii. Väčšina ľudí sa zhoduje, že subjektívne cítili zlepšenie po 1 - 2 týždňoch a cca po mesiaci si dosiahnutého pokroku začínal všímať aj niekto z ich okolia. Ale nezabúdajte, že keď novo nadobudnutá zručnosť nie je využívaná, môže byť ľahko stratená. Preto nezaspite na vavrínoch a ku knihe sa občas vracajte. K dispozícii máte 200 lekcií.

Môžem knihu vrátiť, ak mi nebude vyhovovať?

Áno. Všetkým zákazníkom dávame 30 dní na vyskúšanie, v priebehu ktorých majú možnosť knihu starostlivo preštudovať a posúdiť jej prínos. Ak nebudete spokojní, môžete knihu bez udania dôvodu vrátiť. Dostanete späť plnú cenu vrátane poštovného.

Nájdem v knihe správne riešenia?

Správne riešenia uvádzame k otázkam, pri ktorých existuje jediná a jednoznačná odpoveď. Nájdete ich na konci knihy v kapitole "Kľúč". K otázkam, na ktoré odpovedáte voľne, na základe vašich znalostí a schopností, odpovede neuvádzame.

Kedy mi bude kniha doručená?

Obvykle 2 - 3 pracovné dni po objednaní. Zásielky posielame Slovenskou poštou. V prípade, že nebudete k zastihnutiu, môžete si ju do 14 dní vyzdvihnúť na vašej pošte.

Aký má kniha ISBN kód?

ISBN 978-80-260-5767-3

Napíšte nám svoju otázku

Otázka:
E-mail: